Serwis BMW Kraków - profesjonalna obsługa

Nawet najsolidniejszy pojazd może ulec uszkodzeniu lub usterce. Wówczas z pomocą przychodzi wysokiej jakości serwis BMW Kraków. Serwis Dealera BMW M-Cars oferuje usługi premium wykonywane z najwyższą starannością.

Naprawy gwarancyjne

Każdy, kto kupuje nowe BMW może cieszyć się radością z jazdy. Marka BMW znana jest z wysokiej jakości pojazdów już od wielu lat. Serwis BMW Kraków oferuje m.in. pełen zakres napraw dla posiadaczy samochodów objętych gwarancją. Wydłuża gwarancję na karoserię do 12 lat, a na lakier do trzech lat w przypadku pojazdów zarejestrowanych po raz pierwszy począwszy od 01.01.2004 roku.

Naprawy pogwarancyjne

Wysokiej jakości serwis BMW Kraków oferuje klientom pełen zakres napraw pogwarancyjnych – wiek pojazdu nie ma w tym przypadku znaczenia. Klienci mogą mieć pewność, że czynności podejmą się fachowcy z dużym doświadczeniem, dysponujący specjalistycznym sprzętem i narzędziami. Zrealizują więc powierzone im zadania w sposób kompleksowy, szybki i niezawodny.

Serwis blacharsko-lakierniczy

Serwis BMW Kraków jest autoryzowanym zakładem blacharsko-lakierniczym i może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w naprawach pojazdów tej marki. Klienci mogą liczyć na obsługę na poziomie premium. Wspomniana już wiedza specjalistów oraz korzystanie z odpowiednich narzędzi umożliwią kompleksowe wykonanie naprawy i doprowadzenie auta do stanu sprzed wypadku. W skład oferty wchodzą naprawy blacharsko-lakiernicze, renowacja i zabezpieczanie powłoki lakierniczej, likwidacja szkód komunikacyjnych oraz profesjonalne wsparcie Doradcy Serwisowego. Specjaliści stosują przyjazny środowisku lakier BMW ColorSystem na bazie wodnej. Jest on identyczny jak oryginalna powłoka lakiernicza. Fachowe przeprowadzenie naprawy zapewni klientom komfortowe i bezpieczne poruszanie się po drodze.

Naprawy mechaniczne i elektryczne

W przypadku usterek mechanicznych i związanych z systemami elektronicznymi nie obejdzie się bez pomocy fachowców. Serwis BMW Kraków wykorzystuje wiedzę specjalistów i nowoczesne wyposażenie, by przywrócić pojazd do dobrego stanu. Fachowcy stosują jedynie oryginalne części BMW. Klient może mieć pewność co do ich optymalnego dopasowania do konkretnego modelu auta oraz spełniania przez nie najwyższych standardów jakości oraz funkcjonalności. Oryginalne części są dodatkowo bardzo ekonomiczne. Naprawy eksploatacyjne obejmują m.in. wymianę klocków i tarcz hamulcowych, a elektryczne – naprawę systemu nawigacyjnego lub sterowników.

Naprawa szyb

Przednia szyba pojazdu powinna być pozbawiona zarysowań i uszkodzeń. Dzięki temu zapewni komfortową i bezpieczną jazdę. Serwis BMW Kraków

usuwa drobne uszkodzenia przy wykorzystaniu profesjonalnych narzędzi i materiałów tak, by po usterce nie pozostał ślad. Naprawa małego uszkodzenia pozwoli zapobiec jego rozwojowi i kosztom związanym z konieczności dokonania większych napraw.

Myjnia

Wartą uwagi usługą jest również możliwość skorzystania z profesjonalnej myjni samochodowej. Mycie samochodów odbywa się przy użyciu nowoczesnych, przyjaznych dla środowiska kosmetyków samochodowych. Oferta serwisu obejmuje mycie karoserii i sprzątanie wnętrza pojazdu.

BMWi Service

Firma BMW zwraca dużą uwagę na zrównoważony rozwój. Klient po zakupie BMW i3 zyskuje dostęp do niezawodnej obsługi. Akcesoria są produkowane zgodnie z koncepcją zrównoważonego rozwoju i utrzymane w wyrafinowanej stylistyce. Profesjonalny serwis BMW Kraków oferuje usługi BMWi, diagnozę online, oryginalne akcesoria BMW i kolekcję BMW oraz Lifestyle.

Konsultacja serwisowa

Każdy użytkownik BMW ma możliwość skorzystania z fachowej konsultacji serwisowej. Dla pracowników serwisu pojazd jest równie ważny, co dla klienta, dlatego poświęcają mu należycie dużą uwagę. Podczas Aktywnej Recepcji Serwisowej BMW eksperci przyglądają się samochodowi w obecności jego użytkownika. Udzielą mu cennych porad dotyczących m.in. przeglądów i napraw.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

16 − 9 =