Dlaczego warto wybrać crossovera Toyoty?

Crossovery od wielu lat cieszą się rosnącą popularnością, łącząc w sobie zalety SUV’ów i standardowych samochodów osobowych. Toyota wyróżnia się w tym segmencie, jako jeden z najlepszych producentów i oferuje naprawdę spory wybór jakościowych modeli aut. Zapoznaj się z naszymi przykładami i przekonaj się samemu, dlaczego warto postawić właśnie na takie rozwiązanie!

Nowa Toyota Yaris Cross

To model, który zachwyca dynamicznym i atrakcyjnym stylem. Łączy w sobie wygląd i wszechstronność crossovera z kompaktowymi wymiarami, które idealnie współgrają z tkanką miejską. Równocześnie pomimo niewielkich rozmiarów, przynajmniej w porównaniu do innych modeli Cross, oferuje w swoim wnętrzu dużo miejsca bagażowego i komfortową przestrzeń dla pasażerów.

Nowa Toyota Yaris Cross to samochód z napędem hybrydowym o pojemności 1.5. Łączy w sobie najlepsze rozwiązania silnika benzynowego i elektrycznego, co przekłada się na bardzo przyzwoite osiągi i duże oszczędności na paliwie. Zwłaszcza w mieście, gdzie może korzystać w pełni wyłącznie z napędu elektrycznego. 

Warto wiedzieć, że nowa Toyota Yaris Cross występuje w wielu wersjach różniących się od siebie dodatkowym wyposażeniem i funkcjonalnościami. Dzięki temu łatwo dopasować ją do osobistych preferencji i ulubionego stylu jazdy. 

Nowa Toyota Corolla Cross

Corolla to nie bez powodu jeden z najpopularniejszych modeli samochodów wyprodukowanych przez Toyotę. W wersji crossover również zachwyca i cieszy się doskonałymi opiniami.

Nowa Toyota Corolla Cross to stylowy i dobrze znany design połączony z większą przestrzenią bagażową, napędem na cztery koła i nowoczesną technologią. Chociaż nie jest tak oszczędna jak Yaris, to również zapewnia bardzo niskie parametry spalania oraz emisji spalin. Równocześnie oferuje przy tym większą moc, więc zdecydowanie lepiej sprawdzi się na dłuższych trasach. 

To model, który polega na wielu nowoczesnych systemach bezpieczeństwa. Nowa Toyota Corolla Cross została zaprojektowana z myślą o rodzinie i zapewnia najwyższe standardy ochrony. Znajdują się w niej między innymi układy wczesnego reagowania i awaryjnego zatrzymania pojazdu czy asystent bezpiecznego wysiadania. A to tylko część z dostępnych opcji. 

Nowa Toyota Aygo X

Aygo to mały crossover, który został stworzony z myślą o codziennym funkcjonowaniu w mieście. Ciasne uliczki i trudno dostępne miejsca parkingowe nie są dla niego żadnym problemem. To dobry wybór przede wszystkim dla tych, którzy oczekują wysokiego komfortu jazdy i dużej zwrotności bardziej niż nie wiadomo jak wielkiego bagażnika. 

Nowa Toyota Aygo X w przeciwieństwie do Yaris i Corolli, jest wyposażona w silnik benzynowy. Zapewnia on niskie spalanie na poziomie 4,9-5 litra. To model, który można zakupić zarówno z automatyczną, jak i manualną skrzynią biegów. Dzięki wielu różnym dostępnym wersjom łatwo dopasować go do indywidualnych oczekiwań i upodobań. 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości, jakie oferuje nowa Toyota Aygo X albo inne crossovery od japońskiego producenta, skontaktuj się z doradcami z salonu Toyota Ukleja. Odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i doradzą najlepszy wybór, z którego na pewno będziesz zadowolony!

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × 4 =