Audiobooki-kryminały, które zapewniają dreszczyk emocji

Lubisz to uczucie, gdy podczas czytania dobrego kryminału całe Twoje ciało przeszywa porywający dreszczyk emocji? Słuchanie audiobooków może być równie, jak nie bardziej ekscytujące. Treść książki czytanej przez profesjonalnego lektora jeszcze lepiej pobudzi Twoją wyobraźnię i jest w stanie wywołać naprawdę silne emocje. Sprawdź 3 audiobooki, które z pewnością zapewnią Ci niezapomniane wrażenia!

1.   “Ludzie z mgły” Izabela Janiszewska

Akcja audiobooka “Ludzie z mgły” przenosi nas na Podlasie do fikcyjnego miasteczka Sinice, gdzie pewnego dnia, studiująca w Warszawie i aktualnie odwiedzająca rodzinne strony, Alicja Jarosz w tajemniczych okolicznościach znika we mgle. Rodzina zaniepokojona zaginięciem dziewczyny zawiadamia policję. Rozpoczyna się dochodzenie prowadzone przez komisarza Krzysztofa Lipskiego i aspirantkę Weronikę Sowińską, która uważa, że sprawa Alicji może związek z lokalnymi legendami o śmiercionośnej mgle. Dwa miesiące od zaginięcia z mgły wyłania się nieznany nikomu mężczyzna, który w ręku ściska łańcuszek dziewczyny. On sam nie wie, kim jest i w jaki sposób znalazł się w Sinicach. Kim jest tajemniczy mężczyzna? Czy ktoś odważy się wkroczyć w mgłę i poznać skrywane przez nią tajemnice? Ten audiobook kryminał z pewnością nie oszczędzi Ci dreszczyka emocji, a głos lektora Filipa Kosiora sprawi, że na własnej skórze poczujesz dotyk przerażającej mgły.

2. “Rana” Wojciech Chmielarza

Wojciech Chmielarz nie raz już nas zaskakiwał. Jest mistrzem manipulowania emocjami, nieoczekiwanych zwrotów akcji i fabuły, która trzyma w napięciu od początku do samego końca. “Rana” to bestsellerowa już powieść Chmielarza, którą można nabyć także w wersji audiobooka czytanego przez świetnego Grzegorza Damięckiego.

Pod kołami pociągu ginie Marysia, uczennica prywatnej, elitarnej szkoły. Jej nauczycielka Elżbieta, która nie wierzy w samobójstwo Marysi, rozpoczyna prywatne dochodzenie, jednak jakiś czas później sama ginie, a jej ciało znika bez śladu. Jedynymi świadkami w sprawie są Gniewomir, chłopak zafascynowany seryjnymi mordercami oraz nauczycielka Klementyna, samotniczka na życiowym zakręcie. Żadne z nich nie ma ochoty angażować się w śledztwo, ale nie mają wyjścia. Jaki będzie finał dochodzenia i czy stanie się ono dla kogoś początkiem koszmaru? Kto jest ofiarą, a kto sprawcą? Ten audiobook odkryje przed Wami, czym jest prawdziwe zło i jakie są jego konsekwencje…

3. “Lilie” Mieczysław Gorzka

Ekstremalnej jazdy bez trzymanki masz szansę doświadczyć słuchając audiobooka zrealizowanego na podstawie powieści Mieczysława Gorzki, pt. “Lilie”. Znany doktor Jakub Bernatowicz po kłótni z żoną wybiega z domu i znika w okolicznym lesie. Kilka miesięcy później zespół antyterrorystów i policjantów bierze udział w pościgu za byłym żołnierzem podejrzanym za zabójstwo swojej partnerki. Wszystko wskazuje na to, że przestępca ukrywa się w leśnej chatce. Gdy policja próbuje go pojmać i wdziera się do chaty, dokonuje makabrycznego odkrycia w postaci zwłok kilkunastu zamordowanych brutalnie kobiet. Ten wielowątkowy kryminał, w którym w pierwszym odczuciu nic się nie klei, to świetnie skonstruowana, trzymająca w napięciu intryga opowiedziana przez genialnego Filipa Kosiora, której wysłuchasz z zapartym tchem!

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

12 − trzy =