Rejestratory Dahua dla domów jednorodzinnych

Nowoczesne rejestratory Dahua dla domów jednorodzinnych to urządzenia do systemów monitoringu wizyjnego cenione przez właścicieli obiektów mieszkalnych. Możliwości rejestratorów IP do kamer IP Dahua doskonale korespondują z potrzebami nowoczesnych odbiorców.

Instalacje zdalnego nadzoru wideo są zazwyczaj kojarzone z obiektami o charakterze komercyjnym, galeriami handlowymi, zakładami pracy czy placówkami medycznymi. Okazuje się, że profesjonalne systemy monitoringu znajdują coraz częściej wykorzystanie również w obiektach mieszkalnych. To właśnie domy jednorodzinne są miejscami, gdzie właściciele intensywnie inwestują w podniesienie poziomu bezpieczeństwa, stosując rejestratory do kamer IP oraz systemy alarmowe SSWiN. W przypadku instalacji wpływających bezpośrednio na poziom bezpieczeństwa w domu jednorodzinnym niezwykle ważny jest dobór odpowiednich komponentów. Rejestratory Dahua są jedynie z polecanych rozwiązań w tym zakresie. Należące do tej kategorii urządzenia oferują nie tylko niezawodny podgląd na żywo oraz rejestrację obrazu w doskonałej jakości. Użytkownicy doceniają je również za szereg wyróżniających cech, o których piszemy w dalszej części tekstu.

Najważniejsze informacje na temat rejestratorów do kamer IP Dahua

Szereg praktycznych funkcji oferowanych przez rejestratory do kamer IP Dahua sprawia, że urządzenia cieszą się niesłabnącą popularnością wśród użytkowników prywatnych. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje na ich temat.

  • Dostępność modeli hybrydowych – produkty hybrydowe umożliwiają połączenie systemu analogowego z systemem cyfrowym IP. Dzięki nim, możliwa jest szybka modernizacja istniejącej instalacji telewizji przemysłowej CCTV.
  • Liczba kanałów rejestratora Dahua – w zależności od potrzeb mamy możliwość wyboru profesjonalnego rejestratora IP do kamer Dahua obsługującego od 4 do 16 niezależnych kanałów video.
  • Wsparcie kodeków kompresji obrazu – urządzenia wykorzystują zaawansowane kodeki wideo do redukcji objętości plików wideo, bez utraty jakości obrazu. W efekcie zmniejszono zajętość miejsca na dysku twardym HDD i zredukowano zajętość łącza sieciowego.
  • Kompatybilność rejestratora do kamer IP z protokołami – sprzęt jest kompatybilny z szeregiem protokołów, m.in.: TTP, HTTPS, TCP/IP, RTSP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, P2P i IPv4.
  • Możliwość zdalnej obsługi systemu monitoringu – urządzenia mogą być zarządzane oraz obsługiwane z dowolnego miejsca z dostępem do internetu, dzięki aplikacji mobilnej, oprogramowaniu komputerowemu oraz web serverowi.

Bez wątpienia wyróżniającą urządzenia cechą jest wsparcie dla rozwiązań P2P. Dzięki nim użytkownicy mogą bardzo szybko uzyskać zdalny dostęp do systemu, bez potrzeby przeprowadzania żmudnej konfiguracji, zestawiania tuneli VPN czy ustawiania przekierowań na routerze sieciowym, co często nie jest rekomendowane lub niemożliwe.

Rejestratory kamer IP Dahua – jak wybrać?

Decydując się na zakup rejestratora kamer IP Dahua należy zwrócić uwagę na szereg aspektów. Przede wszystkim należy uwzględnić liczbę kanałów, jaka jest uzależniona od ilości urządzeń podłączonych do rejestratora IP. Ponadto sprawdźmy rozdzielczość obsługiwaną przez wybrany sprzęt. Ważna jest też liczba i pojemność kompatybilnych dysków HDD. Wbudowany switch PoE pozwoli nam na zasilanie kamer IP Dahua bez potrzeby prowadzenia dodatkowego okablowania zasilającego. W przypadku chęci modernizacji istniejącego systemu monitoringu analogowego, zalecamy postawić na nowatorskie rejestratory hybrydowe. Pamiętajmy ponadto o sprawdzeniu rekomendowanych warunków pracy sprzętu – temperatury i wilgotności.

Gdzie kupić niezawodny rejestrator Dahua dla domu?

Jeżeli szukasz profesjonalnego dostawcy sprzętu do systemów monitoringu wizyjnego, to skorzystaj z oferty sklepu internetowego EC System! W szerokim asortymencie dostawcy znajdziesz bogaty wybór rejestratorów do kamer IP Dahua w atrakcyjnych cenach. Doświadczeni doradcy handlowi pomogą Ci w doborze urządzenia dopasowanego do Twoich wymagań.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

11 − 11 =