Przycisk do stelaża – polecany wybór!

Urządzając wnętrze swojej łazienki musimy zadbać zarówno o jej nienaganną, nowoczesną prezencję jak i wygodę użytkowania. Wybór odpowiedniego przycisku do stelaża nie jest tak łatwym wyborem jakim mógłby się wydawać- musimy zdecydować się na solidny produkt, który zagwarantuje nam wieloletnią, bezawaryjną eksploatację.

Źródło www.in360.pl

Przycisk do stelaża- co to jest?

Przycisk spłukujący do stelaża, to nic innego jak przycisk spłukujący, którego zadaniem jest podniesienie komfortu użytkowania naszej łazienki. Przycisk do stelaża może być pojedynczy lub podwójny- w zależności jakie potrzeby mamy my oraz reszta domowników. Aby uruchomić przycisk wystarczy jedynie z niewielką siłą nacisnąć w odpowiednim miejscu. Ogromnym plusem przycisku do stelaża niewątpliwie jest to, że niewidoczne z zewnątrz mniej estetyczne elementy schowane są w ścianie, a tym sposobem my możemy cieszyć się minimalistycznym oraz eleganckim widokiem przycisku! W takim stanie sprawy przycisk do stelaża traktowany może być również jako element ozdobny, ale nie możemy zapomnieć o tym, aby naszej uwadze umknęła jego funkcjonalność!

Przycisk – dostępne kolory

Jeżeli chodzi o warianty przycisków do stelaża, to sprawdza się tutaj powiedzenie „do koloru do wyboru”, ponieważ aktualnie producenci w swoich ofertach mają szeroką gamę kolorystyczną przycisków. Możemy wymierać między barwami od klasycznej i ponadczasowej bieli, po elegancką i szykowną czerń aż po finezyjne i luksusowe złoto. Nie wspominając o lśniącym chromie, różnorodnych odcieniach szarości, beżach, a także kolorach takich jak czerwień, zieleń czy odcienie niebieskiego. Do wyboru mamy również różne wykończenia przycisków do stelaży, do najbardziej popularnych należą te połyskujące, a także matowe modele. Dzięki tak szerokiej gamie kolorystycznej przycisków do stelaży dostępnej na rynku zyskujemy swobodę aranżacyjną oraz gwarancję, że bez problemu dopasujemy przycisk do wnętrza naszej łazienki. Jesteśmy przekonani, że każdy z Państwa znajdzie coś odpowiedniego dla siebie!

Przegląd najpopularniejszych przycisków (Geberit)

Jedną z najbardziej popularnych serii wśród przycisków do stelaży jest Geberit Sigma. Przyciski z tej serii, to finezyjne połączenie kolorystyczne, występują w takich kolorystykach jak na przykład czerń z nutą złota, a także biel z finezyjnym dodatkiem odcienia srebrnego. Nic dziwnego, że przyciski z tej serii są tak popularne, wystarczy zwrócić uwagę na ich nowoczesny design. Przycisk Geberit, to połączenie wielu różnych styli, które doskonale się komponują i tworzą wspólnie spójną całość. Kolejną równie popularną serią przycisków do stelaży jest Geberit Omega. Jest to seria, która charakteryzuje się dwoma przyciskami o różnych wymiarach, w różnych kształtach. Bardzo polecamy także zapoznać się z ofertą serii Delta, w której znajdziemy przyciski pełne minimalizmu połączonego z szykiem oraz ponadczasowością.
Mamy nadzieję, że uda Ci się dobrać idealnie pasujący do potrzeb Twoich oraz Twojego wnętrza przycisk do stelaża. Jak widać nie jest to takie łatwe zadanie, ze względu na ogromny wybór różnorodnych projektów. Pamiętaj jednak, żeby w pierwszej kolejności stawiać na solidne wykonanie, dobrej jakości materiały oraz funkcjonalność!

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzynaście − 8 =