Prowadnice BLUM — co je wyróżnia?

Austriacka firma BLUM to jeden z liderów na rynku akcesoriów meblowych, który jest znany na cały świat między innymi ze swoich prowadnic. Są one prawdziwym znakiem jakości i trafiają do najlepszych modeli mebli. Co wyróżnia te produkty i dlaczego warto na nie postawić?

Prowadnice BLUM — nowoczesne technologie

Marka BLUM w swojej ofercie posiada dwie linie nowoczesnych prowadnic. Są to produkty MOVENTO i TANDEM, które cechuje to, że są kryte. Dzięki temu nie da się ich zauważyć na pierwszy rzut oka nawet po wysunięciu szuflady. Wszystkie prowadnice BLUM wykorzystują nowoczesne technologie ruchu.

Austriacka marka opracowała dokładnie cztery rozwiązania. Są to kolejno technologie BLUMOTION, SERVO-DRIVE, TIP-ON BLUMOTION i TIP-ON. Każdy z systemów sprawdza się w innym zastosowaniu, a razem tworzą kompletną ofertę, dzięki czemu prowadnice BLUM można zastosować niemal do wszystkich szaf, szuflad czy frontów.

Najciekawszym rozwiązaniem jest technologia SERVO-DRIVE. To specjalny rodzaj prowadnicy z elektronicznym wspomaganiem. Wystarczy lekkie naciśnięcie, by wyposażone w ten system szuflady, lodówki, zmywarki, czy fronty szybko i bezgłośnie się otwierały.

Co wyróżnia prowadnice BLUM?

Prowadnice marki BLUM na tle konkurencji wyróżniają się przede wszystkim świetną jakością wykonania. Każdy model powstaje ze sprawdzonych surowców, takich jak wysokogatunkowa stal. Dzięki temu prowadnice produkowane przez markę BLUM są objęte nawet dożywotnią gwarancją producenta. Brzmi rewelacyjnie.

Ofertę prowadnic marki BLUM cechuje też duża różnorodność. Dostępne są modele przeznaczone do pełnego wysunięcia, jak i do częściowego wysuwu. Pozwala na to szeroki zakres długości prowadnic. Modele z linii TANDEM są długie na 250 do 650 mm. Egzemplarze MOVENTO mogą mieć długość wynoszącą od 450 do nawet 750 mm. Ich montaż sprawia, że szuflady otwierają się płynnie i bezgłośnie. Jest to bardzo wygodne. Produkowane przez markę BLUM prowadnice spełniają też rygorystyczne wymogi obciążeniowe. Dostępne są różnorodne klasy obciążeń od 30 do nawet 70 kilogramów.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

15 − 8 =