Postaw na odkurzacz Dreame X40 Ultra i wygraj walkę z zanieczyszczeniami!

Masz już dość ciągłego odkurzania dużego mieszkania z kuchnią otwartą na salon? Nie masz wystarczająco czasu, by codziennie wykonywać tę czynność, a jednocześnie chcesz mieć ład w swoim wnętrzu? Postaw na odkurzacz Dreame X40 Ultra i wygraj walkę z zanieczyszczeniami. Dowiedz się więcej na temat tego innowacyjnego urządzenia.

Dreame X40 Ultra - kurz ukryty w zakamarkach zniknie dzięki technologii MopExtend™ RoboSwing

Jeżeli denerwuje Cię kurz w zakamarkach mieszkania, a jednocześnie nie możesz dostać się do nich ze zmiotką bez odsuwania mebli, to możesz postawić na rozwiązanie ultra wygodne, a mianowicie robota sprzątającego Dreame X40 Ultra, który został wyposażony w mobilną szczotkę boczną, działającą w oparciu o technologię MopExtend™ RoboSwing. Szczotka może się podnosić do 10 mm i wysuwać do 4 cm. Dzięki temu wysprząta nawet przestrzeń pod meblościankami, wyspą kuchenną czy też sofą. Jeśli masz kuchnię otwartą na salon, to z pewnością codziennie w tej przestrzeni musisz zamiatać i odkurzać. Wybierając takie urządzenie, możesz poświęcić czas na inne czynności, a robot sprzątający wykona pracę za Ciebie. Odkurzy nawet powierzchnię przy listwach przypodłogowych.

Dreame X40 Ultra z technologią OmniDirt dopasuje siłę ssania do ilości i rodzaju zanieczyszczeń oraz wilgotność do typu podłogi

Odkurzacz Dreame X40 Ultra pracuje w oparciu o technologię OmniDirt, która umożliwia robotowi rozpoznawanie zanieczyszczeń i dobieranie do ich ilości mocy ssącej w zakresie czterech poziomów. Warto wiedzieć, że maksymalna wynosi 12 000 Pa. Dreame X40 Ultra to nie tylko odkurzacz, gdyż posiada również funkcję mopowania. Samodzielnie dobierze ilość wody do zabrudzenia na podłodze, a także typu podłogi dzięki użyciu zaawansowanej funkcji CleanGenius w ramach aplikacji DreameHome. Usunie plamy, a także rozlane ciecze. Nie ma zatem obaw, że podłoga zostanie podczas sprzątania nadmiernie zmoczona i wilgoć wniknie w jej strukturę, co choćby w przypadku powierzchni drewnianych czy drewnopochodnych może powodować butwienie, pękanie, a także podnoszenie się paneli. Warto podkreślić, że odkurzacz nie tylko umyje podłogę przy użyciu pada mopującego, ale i wysuszy ją ciepłym powietrzem. Dzięki temu na powierzchni nie pozostaną smugi.

Dreame X40 - autonomiczny robot sprzątający, który sam oczyści pad i wymieni brudną wodę

Autonomiczny robot sprzątający wykrywa zanieczyszczenie pada i wraca do stacji dokującej, by go oczyścić przy zastosowaniu wysokiej temperatury wynoszącej 70 stopni. Do tego posiada system analizy barwy wody z zastosowaniem kamery RGB. Dzięki temu dokładnie wie, kiedy należy ją wymienić. Wraca do stacji dokującej, by usunąć brudną wodę i napełnić zbiornik czystą wodą. Stacja bazowa wyposażona jest zarówno w pojemnik na czystą, jak i brudną wodę. Dzięki temu nie ma obaw, że ciecze będą się mieszać. Na jednym ładowaniu robot sprzątający Dreame X40 Ultra może wyczyścić dużą powierzchnię, gdyż działa nawet 260 minut. Warto podkreślić, że usunie nie tylko mokre plamy czy kurz, ale również sierść zwierząt czy włosy, gdyż wyposażony jest w szczotkę, która ścina je z powierzchni i kieruje do zbiornika na kurz. Takie urządzenie pozwoli Ci zaoszczędzić czas, a jednocześnie będziesz cieszyć się lśniącą powierzchnią podłogi. Jeżeli chcesz zamówić odkurzacz Dreame X40 Ultra, wejdź na stronę: https://bit.ly/odkurzaczx40ultra13.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

piętnaście − sześć =