Płytki z cegły w aranżacjach wnętrz

Decydując się na generalny remont domu lub mieszkania, jak również w przypadku projektowania od zera swojej wymarzonej przestrzeni, stajemy przed trudnym wyborem - czym wykończyć ściany, aby nadać wnętrzu osobliwego charakteru, klasy i stylu, a zarazem nie stracić nic z funkcjonalności pomieszczeń i wygody ich użytkowania. W ostatnich sezonach z trendów nie wychodzą płytki dekoracyjne ze starej cegły rozbiórkowej, które świetnie sprawdzą się zarówno w tradycyjnych wykończeniach, jak i bardziej nowoczesnych, minimalistycznych czy industrialnych aranżacjach. Wybór naturalnych materiałów w przypadku pokrycia ścian zawsze nadaje im niepowtarzalnego charakteru. Dzięki swojej unikalnej teksturze i ciepłej kolorystyce cegła rozbiórkowa sprawdzi się idealnie także jako pokrycie podłogi w salonie, łazience czy jadalni. Ceglana fantazja to marka, której specjalnością pozostaje cegła dekoracyjna. Gwarantujemy trwałość i najwyższą jakość, jak również to, że każda płytka, którą Państwu dostarczymy, to osobna historia, jaką ta niesie na swojej powierzchni.

  • Stara cegła w projektowaniu wnętrz nowoczesnych i tradycyjnych
  • Płytki ceglane na ścianę - nadaj pomieszczeniom niezwykłego charakteru
  • Cegła na ścianę lub na podłogę - wybierz optymalne rozwiązanie
  • Prawdziwa cegła rozbiórkowa od Ceglana Fantazja

Stara cegła w projektowaniu wnętrz nowoczesnych i tradycyjnych

W katalogach wnętrzarskich, przykładowych projektach wykończenia domów czy mieszkań, wreszcie - w inspiracjach i trendach w sieci, królują w ostatnich sezonach pokrycia powierzchni płaskich wykonane z naturalnych surowców. Do takich należy cegła rozbiórkowa, która świetnie wpisuje się zarówno w style: klasyczne, glamour, vitage, jak i zdecydowanie bardziej nowoczesne - industrialowe aranżacje. Ich wszechstronność sprawia, że płytki z cegły umożliwiają tworzenie przytulnych i inspirujących przestrzeni, tak w biurze, jak i w domu.

Płytki ceglane na ścianę - nadaj pomieszczeniom niezwykłego charakteru

Bardzo często o ostatecznej aurze pomieszczenia, które aranżujemy, decyduje nie tyle dobór mebli, akcesoriów i efektywne zagospodarowanie przestrzeni, ile to, co znajduje się na ścianach i podłogach. Zadbaj o genialny klimat domostwa, wzbudzając zachwyt gości - wybierz płytki ceglane na ścianę lub podłogę z Ceglanej Fantazji (https://e-ceglanafantazja.pl/) i ciesz się niezwykłą trwałością oraz jakością wykonania.

Cegła na ścianę lub na podłogę - wybierz optymalne rozwiązanie

Stare cegły jako forma dekoracji ściennej, pokrycie ścienne całości pomieszczenia lub podłogi w przestrzeni łazienki i salonu to rozwiązanie, które gwarantuje trwałość, elegancję, łatwość pielęgnacji materiału, a także funkcjonalność. Wybierz optymalne rozwiązanie do Twojego mieszkania czy domu spośród dziesiątek wzorów, faktur i form ułożenia cegły.

Prawdziwa cegła rozbiórkowa od Ceglana Fantazja

W ceglanej fantazji stawiamy na autentyczność. Dlatego każda płytka przygotowana przez nas w gruntownym i gwarantującym trwałość procesie obróbki niesie ze sobą prawdziwą historię. W końcu kiedyś umacniała budynek, była jego częścią, a dziś może zagościć w Twoim domu jako unikalna dekoracja czy pokrycie podłóg. Stwórz piękne, designerskie wnętrze przy pomocy płytek z naszej linii ceglanej. To doskonały wybór zarówno do dekoracji i aranżacji wnętrz, jak i na elewację zewnętrzną. Poza ogromnym wyborem produktów z cegły rozbiórkowej zapewniamy też bezpieczny transport oraz profesjonalny montaż.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × 3 =