Marzysz o wypoczynku na Wielkanoc? Wyjedź w świąteczną podróż samochodem Hertz Poland!

Masz dosyć świąt spędzonych za wielkanocnym stołem i szukasz atrakcyjnej alternatywy? A może planujesz wyjazd w poszukiwaniu oznak wiosny, ale nie jesteś pewien, czy Twoje auto „da radę” na bezdrożach? Skorzystaj z wynajmu krótkoterminowego dostępnego w Hertz Poland i ciesz się komfortową jazdą oraz bezpieczeństwem.

Zaplanuj rodzinny wyjazd na Wielkanoc z flotą Hertz

Polacy znacznie chętniej wyjeżdżają w poszukiwaniu odpoczynku na Wielkanoc niż na Boże Narodzenie i trudno się temu dziwić. Dzień jest już znacznie dłuższy, pogoda coraz częściej dopisuje i jeździ się łatwiej niż w grudniu. Dla wielu osób Wielkanoc nie kojarzy się również tak silnie ze spotkaniami całej rodziny jak Wigilia.

Planowanie wczesnowiosennej, rodzinnej przerwy city break nie zawsze będzie jednak proste. Po zimie wiele aut jest zaniedbanych i prędzej powinna trafić do mechanika niż na trasę szybkiego ruchu. Pogoda nadal potrafi zaskoczyć i południowe ciepło idzie w parze z porannymi przymrozkami. Jeśli nie chcesz ryzykować jazdy domowym samochodem, wybierz wygodny i prosty w obsłudze najem krótkoterminowy oferowany przez Hertz Poland. Jak to działa?

Jak skorzystać z wynajmu krótkoterminowego w Hertz Poland?

Pojęcie wynajmu możesz kojarzyć ze skomplikowanymi formalnościami, obszernymi umowami i mnóstwem przeszkód. Nic bardziej mylnego! Z marką Hertz wszystko będzie proste i intuicyjne. Jak wygląda wynajem samochodu w Hertz Poland krok po kroku?

Krok pierwszy – rezerwacja auta

Zacznij od zarezerwowania samochodu. Możesz to zrobić na kilka sposobów:

  • za pośrednictwem formularza na stronie internetowej Hertz;
  • poprzez wiadomość mailową;
  • bezpośrednio w każdej z placówek Hertz – w Polsce jest ich aż 31;
  • telefonicznie.

Dokonując rezerwacji, podajesz nam wyłącznie datę i godzinę odbioru oraz zwrotu pojazdu, a także markę i model. Daj też znać czy potrzebujesz wyposażenia dodatkowego, jak np. fotelik dla dziecka.

Krok drugi – odbiór auta

Przy odbiorze samochodu wystarczy, że okażesz naszemu pracownikowi dwa dokumenty – prawo jazdy oraz dokument potwierdzający tożsamość. Mogą być to dowód osobisty lub paszport.

To tyle, jeśli chodzi o formalności. Prawda, że nie jest to skomplikowane? Pamiętaj, że wypożyczony samochód możesz oddać w dowolnej placówce Hertz, również zagranicznej. Chcesz zobaczyć, jak Wielkanoc obchodzi Berlin, Paryż czy Wiedeń? Żaden problem!

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać się z rodziną za granicę samochodem wypożyczonym w Polsce, a następnie wypożyczyć u nas drugi i zwrócić go w rodzimym kraju. My nie uznajemy granic, każda procedura zawsze wygląda dokładnie tak samo.

W Hertz Poland zawsze wiesz, za co płacisz

W relacjach z naszymi klientami stawiamy na transparentność, dlatego wybierając wynajem krótkoterminowy w Hertz Poland, nie znajdziesz w umowie ukrytych kosztów.

Bazujemy na systemie preautoryzacji, który polega na tym, że przy odbiorze auta z salonu określona kwota jest blokowana na rachunku rozliczeniowym połączonym z danym instrumentem płatniczym. Rozliczenie następuje w momencie zwrotu. Najemca, który zwraca samochód bez uszkodzeń i w pełni zatankowany, płaci wyłącznie za rzeczywisty czas korzystania z auta, a pozostała część zabezpieczenia zostaje zwolniona.

W przypadku preautoryzacji zabezpieczamy zarówno siebie, jak i naszych klientów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jak działamy, zajrzyj na: https://hertzpoland.pl/wynajem-krotkoterminowy.

Podróżuj bezpiecznie w święta

Dni poprzedzające Wielkanoc, jak i same święta to czas, kiedy na drogach robi się tłoczno. Dlatego warto wyruszyć w trasę samochodem, który zapewnia nie tylko komfortową jazdę, ale przede wszystkim bezpieczeństwo niezależnie od pogody i długości trasy.

Flota samochodowa Hertz to auta z każdego segmentu dostępnego na rynku, dlatego łatwo znajdziesz to, czego szukasz. Co możemy Ci zaproponować?

  • Niewielkie auta miejskie, którymi wszędzie zaparkujesz.
  • Przestronne kombi do podróżowania z większym bagażem.
  • Wygodne SUV-y, w których zmieści się 4–5-osobowa rodzina wraz z bagażem.
  • Ekologiczne hybrydy zapewniające cichą i płynną jazdę.

Wszystkie nasze samochody są wyposażone w opony całoroczne, więc kwietniowa, zmienna pogoda na pewno Cię nie zaskoczy. Wybierz model z nawigacją GPS, jeśli potrzebujesz wsparcia na trasie. Dysponujemy autami zarówno z napędem na jedną oś, jak i 4X4, a także wyposażonymi w klasyczną skrzynię biegów (manualną) lub przekładnię automatyczną. Z nami podróżujesz dokładnie tak, jak lubisz.

Wyjazd na Wielkanoc? Tylko z Hertz Poland

Dlaczego warto wybrać właśnie ofertę Hertz? To proste! Oferujemy Ci szeroki wybór samochodów z różnych segmentów i z bogatym wyposażeniem. Niezależnie od tego, czy planujesz miejski wypad, czy myślisz o agroturystyce, naszym autem dotrzesz tam bezpiecznie.

Jednocześnie warunki współpracy są przejrzyste i maksymalnie elastyczne, tak abyś mógł cieszyć się podróżą, nie myśląc o opłatach i ograniczeniach.

Zaplanuj wyjazd dla całej rodziny i korzystaj z wolności, jaką daje wynajem krótkoterminowy.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × 3 =