Czym charakteryzuje się dobry klej montażowy?

Z czym kojarzy się mamut? Jeżeli oczami wyobraźni widzicie potężne i budzące szacunek zwierzę z epoki lodowcowej, to macie dobre skojarzenie. Mamuty zamieszkiwały olbrzymie przestrzenie w Europie, Azji, a także Ameryce Północnej, a oprócz olbrzymich kłów ich cechą charakterystyczną były znakomite zdolności do adaptacji. Dzisiaj chcemy Wam opowiedzieć o innym, bardziej współczesnym mamucie. Ten, którego mamy na myśli, to Bostik Mamut Glue, czyli wysokiej jakości jednoskładnikowy, bardzo lepki i gęsty klej montażowy, który klei wszystko i trzyma natychmiast.

Produkt najlepiej sprawdza się tam, gdzie niezbędna jest naprawdę duża wytrzymałość i silne wiązanie. Mocowanie ciężkich materiałów w budownictwie i przemyśle, ale także przymocowanie paneli w łazience, płytek ceramicznych w kuchni lub montażu wiszącej półki to zadania, z którymi nasz uniwersalny klej budowlany radzi sobie doskonale. Bostik Mamut Glue ma znakomite walory użytkowe, a najważniejszymi zaletami są bez wątpienia trwała elastyczność i szybki chwyt początkowy, dzięki czemu nawet ciężkie elementy w rodzaju parapetów można łatwo zamocować, wiedząc, że nie odpadną. Siła MAMUTA jest naprawdę imponująca, a jeżeli do tego dodamy także neutralność chemiczną (mówiąc to mamy na myśli brak szkodliwych substancji i bezpieczeństwo dla osób z alergiami na produkty chemii budowlanej), odporność na spływanie i łatwość aplikacji, to widać jak na dłoni, że jest to znakomity klej. Natychmiastowa przyczepność MAMUTA oznacza, że nie klejonych elementów nie trzeba podpierać, a krótki czas schnięcia i trwała elastyczność po utwardzeniu sprawiają, że używany jest przez profesjonalistów, którzy na co dzień potrzebują produktów najwyższej jakości, a także majsterkowiczów amatorów, który lubią samodzielnie wykonywać prace remontowe w domu. Warto przypomnieć o uniwersalności MAMUTA, to klej, który skutecznie łączy elementy wykonane z różnych materiałów: glazura, beton, lustro, płytki PCV, metal czy kamień to przykłady materiałów, w przypadku których można stosować nasz klej montażowy. Unikalna receptura jest gwarancją szybkiego i skutecznego montażu blatów, parapetów czy półek. Bostik Mamut Glue może być zastosowany zarówno na podłoża suche, jak i mokre, dobrze sklei także różnego rodzaju materiały dekarskie takie jak dachówki ceramiczne.

Popularność tego kleju wynika przede wszystkim z najwyższej jakości, a także niemających sobie równych walorów użytkowych, ale to nie wszystko. Ten niezawodny klej budowlany spełnia również wymogi w zakresie KOT (Krajowej Oceny Technicznej), którą wydaje Instytut ITB. Ocena KOT dla kleju montażowego Bostik Mamut Glue potwierdza szeroki zakres zastosowań produktu, który może być używany do klejenia różnorodnych kombinacji materiałowych takich jak: metal, PCV, ceramika, lustra, beton, drewno, płyty G-K, MDF czy HGF. Odporny na działanie warunków atmosferycznych i zapewniający szybki i natychmiastowy chwyt bez podpierania klej Bostik Mamut Glue, jest niezastąpiony na każdej budowie, czy podczas remontu. Potwierdzeniem jakości kleju montażowego Bostik Mamut Glue są opinie wielu zadowolonych klientów, a także pozytywna ocena KOT. Ten niezawodny klej budowlany z pewnością sprawdzi się także u Ciebie, warto po niego sięgnąć, gdy potrzebna jest SIŁA MAMUTA i NATYCHMIASTOWY CHWYT.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jedenaście − jeden =