Innowacyjne rozwiązania dla wymagających sportowców - marka SMMASH

Lata ćwiczeń, a wraz z nimi - hektolitry potu wykapanego na zawodach, siłowniach, a także trasach biegów terenowych, przeszkodowych czy ulicznych. To wszystko pozwoliło nam przekonać się, z jakimi wyzwaniami zmagają się zawodnicy (zawodowcy oraz debiutanci) różnych dyscyplin sportowych. Nasza eksploracja nie była zbyteczna. Wręcz przeciwnie! Każda z nich została dokładnie zweryfikowana, aby następnie posłużyć do opracowania, a następnie wyprodukowania unikalnych technologii produkcji odzieży sportowej, która ma rzetelny wpływ na to, w jaki sposób ćwiczysz oraz jakie rezultaty uzyskujesz. Chcesz dowiedzieć się, co powoduje, że produkty SMMASH są unikalne? Przed Tobą przykłady innowacyjnych narzędzi, które w nich użyliśmy. Zobacz sam i podejmij decyzję, czy chcesz przeanalizować ich niezawodność - także na swojej skórze!

Technologia antybakteryjna, która hamuje i neutralizuje nieprzyjemne zapachy

Po każdym intensywnym sparingu oczywiście pojawia się pot, a także – nie do końca przyjemne "aromaty”. Wiele osób nie do końca wie, że to nie on jest ich fundamentalną przyczyną. Za to zjawisko odpowiadają bakterie, dla których pot oraz tworzone przez gruczoły łojowe - tłuszcze i białka - stanowią idealną pożywkę.

Zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego włókna zawierające się w strojach SMMASH, posiadają nietypowe łączenia z jonami srebra, które są naturalnym elementem dającym możliwość na bezpośrednią walkę z takimi bakteriami. Zastosowane włókna nie tylko czuwają nad temperaturą ciała i z łatwością odprowadzają wilgoć, ale i aktywnie blokują pojawianie się oraz namnażanie bakterii.

Technologia Nano, która sprawia, że ubrania działają jak Twoja druga skóra

Aby stworzyć Ci idealne możliwości do ćwiczeń, to znaczy takie, które nie utrudniają Twoich ruchów, gwarantują precyzyjne “czucie” oraz pełną swobodę, w ubraniach SMMASH stosujemy specjalną technologię Nano-Stretch.

Dzięki temu ubrania uzyskują idealną wagę (są nawet 2x cieńsze, niż tradycyjne), trwałość (ponad 2x mocniejsze), a najważniejsze – perfekcyjnie przystosowują się do anatomicznej budowy Twojego ciała.

Technologie, które dbają, aby Twoje ciało utrzymywało idealną temperaturę

Poprawna temperatura to jeden z kluczowych elementów, który decyduje o swobodzie, stopniu zmęczenia, a przede wszystkim - efektach ćwiczeń. Aby podczas uprawiania sportu oddawać z siebie sto procent – powinieneś zadbać o to, aby temperatura nie zawierała  więcej niż 37 stopni Celsjusza. W jaki sposób tego dokonać?

Z pomocą ponownie nadchodzi nasza odzież, oraz - technologia trójwymiarowego splotu oraz ThermoPerformanceMaterial. Z racji tego sprawnie odprowadza pot nagromadzony na skórze, zarówno dbając o to, aby Twoje mięśnie były suche i zachowując właściwą temperaturę.

Technologia Spider’s Steel, dzięki której Twoje ubrania posłużą przez długi czas

Natchniona pajęczą siecią technologia, umożliwiła nam utworzenia włókna, które są 2,5 x mocniejsze i aż o 140% odporniejsze na przetarcia – w porównaniu do tradycyjnych tkanin termoaktywnych.

Wszystkie grafiki są z kolei zamieszczane za pośrednictwem nowoczesnej techniki – sublimacji nanocząsteczek farby. Taka technika umożliwia zyskać nawet 40% głębsze barwy, a najistotniejsze - nie zawiera rozpuszczalników czy metali ciężkich. Dzięki temu odzież SMMASH jest nieszkodliwa i z powodzeniem może sprzyjać każdemu - także dzieciom czy alergikom.

Chcesz przekonać się, co tak naprawdę oznaczają te technologie?

Sprawdź je na własnej skórze- podczas ulubionych treningów lub na sportowych turniejach. Gwarantujemy, że od razu dostrzeżesz różnicę, jaką robi SMMASH!

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × trzy =